Przedsięwzięcie

akademia fpWspierapartner examinacyjny fpmy przedsiębiorców i pracowników, pomagamy im zdobywać środki, które umożliwiają realizację planów rozwojowych. Dzielimy się wiedzą, a często też osobistym doświadczeniem, by umożliwić naszym klientom rozwój ich firm i szczególnie przyjrzeć się potrzebom pracowników. Doradzamy, wdrażamy opracowane przez nas programy i szkolimy. Potrzeba → Pomysły → Finanse → Dokumenty → Koordynacja → Realizacja → Szkolenie → Wiedza Ulotka informacyjna nt. Krajowego Funduszu Szkoleniowego, jego celów i możliwości wykorzystania, do pobrania TUTAJ.

Nasz zespół

Agnieszka Wesołowska

Coach ACC, certyfikowany przez International Coach Federation, szkoleniowiec. Z pierwszego wykształcenia fotografka i filmowiec – instruktorka zawodu od 1991 roku. Przez ponad 10 lat pracowała jako agent wyłączny Allianz, również managerka i szkoleniowiec. Od 1996 roku prowadzi firmę zajmującą się marketingiem i komunikacją. Pisarka, dziennikarka, blogerka, sportowiec. Łączy coaching z technikami szkoleniowymi, zaś jako coach zajmuje się tzw „coachingiem na rozdrożu”. W przeszłości zajmowała się uzależnieniami i przemocą domową, dlatego dziś chętnie podejmuje się pracy z osobami, które muszą zmierzyć się z dużym stresem.

Teresa Wesołowska

Doktor nauk przyrodniczych, członek wielu towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, od blisko 50 lat związana z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym. Dla nas opracowuje i organizuje programy edukacyjne skierowane dla branży medycznej.

Agnieszka Tomaszewska

Coach, trenerka, ekonomistka i managerka. Przez 10 lat managerka placówki medycznej i dyrektorka w grupie szpitali. Prowadzi kursy dla logopedów, szkół i personelu medycznego, dotyczące kontaktu i wspierania osób z problemami w komunikacji, głównie jąkających się – dzieci i dorosłych. W pracy z osobami jąkającymi się wykorzystuje ruch na bazie Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, arteterapię – głównie bajkoterapię, muzykoterapię, plastykoterapię, relaksację oraz „coaching on the job”, czyli wspieranie osoby jąkającej się w przezwyciężaniu logofobii, bazując na jej wewnętrznej motywacji w realizacji celu, który sam sobie wyznaczył. Uczestniczka i prelegentka konferencji logopedycznych oraz kongresów osób jąkających się w kraju i zagranicą, m.in. w Lunteren, Holandia (2013), Atlanta, USA (2016) Prezes Fundacji Wspierania Mowy i Komunikacji HALO.

Tomasz Nasiłowski

Właściciel i założyciel FAIR PLAY. Specjalista finansowy i ubezpieczeniowy z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczony, wyważony negocjator. Szkoleniowiec wdrażający swoich studentów w tajniki sprzedaży oraz wprowadzający w świat reguł bankowych i ubezpieczeń.

Imed El Fray

Dr hab. inż., pracownik Katedry Inżynierii Oprogramowania Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, koordynator technicznych programów szkoleniowych.

Małgorzata Ratuszyńska

Psycholożka, psychoterapeutka, coach, szkoleniowiec, od lat prowadzi zajęcia dla osób zagrożonych szczególnym stresem i wypaleniem zawodowym. Z Fair Play współpracuje od początku istnienia przedsięwzięcia. Przedsiębiorca, zajmuje się koordynacją dużych kontraktów w branży budowlanej, doświadczona w zarządzaniu dużymi, zróżnicowanymi zespołami oraz w trudnych negocjacjach, co znacząco wpływa na jej umiejętności trenerskie.

Krzysztof Wiesław Żukowski

Ekspert w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i bhp, przygotowuje i prowadzi szkolenia dla księgowych, kadrowych, właścicieli i managerów firm, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zainteresowaniem racjonalizowaniem kosztów pracy. Autor kilkunastu książek z tego zakresu wydawanych od kilkunastu lat przez ODDK Gdańsk oraz autor wielu artykułów prasowych w w/w zakresie i w zakresie prawa podatkowego. 22 lata pracował jako inspektor kontroli ZUS, dzięki czemu nabył obszerną wiedzę o problemach pracodawców dotyczących oskładkowania, zasiłków i płac.

Zmieniamy na lepsze polskie przedsiębiorstwa. W jaki sposób? W ramach naszego przedsięwzięcia oferujemy kompleksową opiekę:

  • badamy i analizujemy potrzeby szkoleniowe pracodawców i pracowników, dbając o to, by każdego wysłuchać i uwzględnić jego życzenia w długofalowym procesie podnoszenia kwalifikacji,
  • doradzamy i realizujemy szkolenia dla firm,
  • przygotowujemy specjalistyczne programy szkoleniowe i dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorcom i ich pracownikom w lepszym funkcjonowaniu na ich rynkach, zdobywaniu nowych horyzontów i rozwoju. Naszą wizją jest nie obraz naszego przedsięwzięcia w przyszłości, a obraz naszych klientów, którzy w naszym dążeniu mają wzmacniać swoją pozycję, rozwijać się i z satysfakcją odnotowywać efekty inwestowania w podnoszenie swoich kwalifikacji.

Wśród naszych klientów znajdują się w tej chwili duże firmy produkcyjne, handlowe, małe i duże firmy medyczne, hotele, restauracje, przedsiębiorstwa doradcze, kancelarie prawne, firmy budowlane różnych specjalności, działy IT. Referencje udostępniamy na życzenie naszych nowych partnerów.